گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یا google adwords سیستم تبلیغات گوگل می باشد که بستری را فراهم کرده برای اینکه دارندگان وب سایت ها  و کسب  و کارها در هر حوزه ای، تبلیغات خود را به رویت مشتریان برسانند. این تبلیغات شکل های مختلفی دارد که یکی از پرکاربردترین آن ها، تبلیغ وب سایت در موتور جستجوی گوگل است.

تبلیغ در موتور جستجوی گوگل

در این روش شما می توانید یک یا چند کلمه کلیدی که برایتان اهمیت دارد و می خواهید کاربران بعد از سرچ این کلمات در موتورهای جستجو، وب سایتتان را در نتایج گوگل ببیند را انتخاب کنید و در اکانت گوگل ادوردز خود معرفی کنید و بودجه ای را برای خود تعیین کنید.

از آن پس به هنگام سرچ آن کلمات توسط کاربران در گوگل، گوگل از بین تبلیغ دهندگان، بر اساس ضوابطی تعدادی از وب سایت ها را برای نمایش انتخاب و به کاربران نشان می دهد.

و به ازای هر کلیک بر روی وبسایتتان از طریق این تبلیغات، مبلغی از بودجه گوگل ادوردز شما کم خواهد شد.

 

همچنین مطالعه کنید:  دیجیتال مارکتینگ چیست؟

گوگل ادوردز تا چه حد می تواند به پیشبرد اهدافتان کمک کند؟

گوگل ادز راهکاری سریع البته با صرف هزینه برای دیده شدن سایت شما است و اگر تنظیمات و مدیریت اکانت google adwords به درستی انجام گیرد، کلمات کلیدی و بودجه برای هر کلمه به درستی انتخاب شوند، وب سایتتان طراحی حرفه ای و چشم نوازی داشته باشد که کاربران را به درستی به صفحات مهم سایت منتقل کند، می توانید به نتایج مثبتی در استفاده از گوگل ادوردز برسید.

نحوه محاسبه هزینه چگونه است؟

ایجاد اکانت گوگل ادز رایگان است و تنها به ازای هرکلیک کاربران بر روی وب سایتتان، هزینه پرداخت می‌کنید. هزینه هر کلیک برای کلمه کلیدی، با توجه به زمینه کسب و کار شما و پیشنهادهای قیمتی رقبایتان مشخص می شود.

 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید