اهمیت گرافیک وبسایت

اهمیت گرافیک وبسایت

گرافیک وبسایت من چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

این سوالی است که اگر صاحب یک وبسایت هستید و یا قصد دارید یک وبسایت داشته باشید، باید از خود بپرسید. البته فاکتورهای بیشماری مرتبط با گرافیک وبسایت وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند اما ما در این مقاله تلاش کرده ایم تعدادی از مهم ترین آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

 

تصاویر با کیفیت و اصیل

استفاده از تصاویر بدیع با رزولوشن حرفه ای یکی از اصول طراحی وبسایت می باشد. قطعا تصاویر وبسایت شما باید سرشار از جاذبه های بصری برای مخاطبین عام و خاص باشند تا در نهایت سادگی و خلاق بودن، تفاوت وبسایت شما را با سایر وبسایت ها در حوزه ی کاری تان به رخ بکشند.

 

اعجاز طرح و رنگ در گرافیک سایت

انتخاب طرح و رنگ کلی وبسایت، یکی از مهمترین و حساس ترین بخش های طراحی یک سایت حرفه ای می باشد. که نیازمند دانش افرادی خبره در این حوزه است.
این انتخاب باید بر حسب حوزه فعالیت و کسب و کار شما و خدماتی که به طیف مخاطبین خود اختصاص می دهید، باشد.

 

همچنین مطالعه کنید:  طراحی سایت

 

خاص بودن

طراحی گرافیکی وبسایت شما باید منطبق بر اصولی باشد تا وجه تمایز شما را با سایر وبسایت هایی که در حوزه خدماتی شما فعالیت می کنند، نشان دهد. این تفاوت و خاص بودن یکی از فاکتورهای حائز اهمیت برای  طیف وسیعی از مخاطبانتان خواهد بود.

روان شناسی رنگ ها

از آنجایی که رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در افکار، احساسات و تصمیم گیری های ما دارند، رنگ های بکار گرفته شده در طراحی و گرافیک وبسایت باید منطبق بر اصول و قواعدی انتخاب شوند.
حوزه فعالیت شما و خدماتی که ارائه می دهید، اهدافتان از داشتن یک سایت، سن، افکار، اعتقادات و فرهنگ جامعه ای که به آنها خدمات ارائه می دهید، همه و همه در انتخاب رنگ های بکار گرفته شده در سایتتان دخیل هستند.
شما باید مخاطبتان را بشناسید و طوری از ترکیب رنگ ها بهره ببرید که بیشترین تاثیر را در ذهن او ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری این پست

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید