۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی

۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی

در این مقاله عادلان وب قصد داریم در مورد ۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی صحبت کنیم و علت استقبال روز افزون از کسب و کارهای اینترنتی را مورد بررسی قرار دهیم.

عدم نیاز به مکان برای تاسیس فروشگاه

یکی جمله برتری فروشگاه آنلاین این است که شما هیچ نیازی به خرید یا اجاره یک فروشگاه ندارید و با صرف هزینه ای که قابل مقایسه با خرید یا اجاره فروشگاه فیزیکی نیست می توانید صاحب یک فروشگاه شوید.

نیاز به سرمایه اولیه کم و محدود

برای تاسیس یک فروشگاه آنلاین شما می توانید با توجه با بودجه اولیه خود، کار را شروع کنید، حتی اگر تعداد محصولاتتان به اندازه انگشتان یک دست نباشد.
در صورتی که برای شروع کار یک فروشگاه فیزیکی، شما به مینیمم سرمایه و مینیم تعداد محصولات نیاز دارید؛ که این مینیمم با توجه به حوزه فعالیت و کسب و کار شما متفاوت است.

 

 شناخت انواع کسب ‌و کار اینترنتی

تغییر آسان ساختار و شکل و شمایل فروشگاه

یکی از ۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی این است که وقتی یک فروشگاه آنلاین دارید می توانید به دلایلی همچون تغییر سلیقه خودتان، باز خوردهای مثبت یا منفی از مشتریان، ایجاد تنوع و یا پیاده سازی یک ایده یا تفکر فروش، به راحتی و با صرف هزینه و انرژی کمی ساختار و شکل و شمایل فروشگاه خود را تغییر دهید.

تغییر آسان ساختار و شکل و شمایل فروشگاه

عدم نیاز به پرسنل فروش

وقتی یک فروشگاه آنلاین دارید، نیازی به استخدام پرسنل برای فروش محصول خود ندارید، که این خود باعث صرفه جوئی در هزینه ها خواهد شد.
شما می توانید به جای استخدام چند نیروی کار، به راحتی پشتیبانی سایت خود را به شخصی بسپارید تا آن را برای شما اداره کند.

 چرا به پشتیبانی سایت توسط شرکت طراحمان نیاز داریم؟

طیف گسترده جغرافیایی مشتریان

مشتریان یک فروشگاه آنلاین می توانند از یک محدوده جغرافیایی بسیار گسترده (از هر شهر، روستا و حتی هر کشوری) باشند. در صورتی که مشتریان یک فروشگاه فیزیکی اغلب محدود به یک شهر یا حتی خیابان و محه هستند.

دسترسی ۲۴ ساعته مشتریان

یکی از ۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی این است که مشتری شما به طور ۲۴ ساعته با اطلاعات تماس شما، محصولاتتان و … دسترسی دارد. می تواند با شما تماس بگیرد، برایتان پیغام بگذارد و یا نظرات و پیشنهادات خود را با شما مطرح کند.

 سایت فروشگاهی چیست و چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

خرید آسان مشتریان در هر مکان و زمانی

در فروشگاه آنلاین، مشتری با محدودیت زمانی و مکانی در خرید محصول روبرو نیست. در هرکجایی که باشد می تواند تنها با داشتن اینترنت از شما خرید کند.

۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی

امکان آمارگیری میزان رضایت مشتریان، میزان استقبال و فروش از محصولات

یکی از مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی این است که شما می توانید آماری از میزان رضایت مشتریانتان در رابطه با محصول و یا خدماتی که ارائه می دهید، داشته باشید.

امکان مقایسه محصولات و دسترسی به همه اطلاعات محصول

در فروشگاه آنلاین، مشتری می تواند محصولات مختلف شما را از نظر کیفیت و جنس و قیمت با محصولات دیگرتان و یا فروشگاه های دیگر مقایسه کند و بدون اینکه شما انرژی ای صرف کنید به راحتی اطلاعات کاملی را درباره محصول مورد نظر خود بیابد.

در این مقاله، تلاش شد ۹ برتری فروشگاه آنلاین به فروشگاه فیزیکی را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم. امیدواریم که برایتان مفید بوده باشد.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید