طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل لوکس و حرفه ای

قبل از پرداختن به بحث طراحی اپلیکیشن موبایل لازم است تعریفی از آن را ارائه دهیم. اپلیکیشن ها نرم افزارهایی هستند که برای تلفن های همراه هوشمند و همچنین تبلت ها طراحی و ساخته می شوند که به اختصار app خوانده می شوند.
این app ها می توانند با استفاده از اینترنت و حتی بدون استفاده از آن مورد استفاده قرار گیرند.

این ابزار حدودا از سال ۲۰۱۰ میلادی به دنیای دیجیتال معرفی شد و با توجه داشتن فاکتورهایی همچون سهولت استفاده و دسترسی آسان، امروزه و با گذشت زمانی نسبتا کوتاه توانسته است جایگاه بسیار خوبی را در کنار وبسایت ها برای گسترش و توسعه کسب و کارها ایجاد نماید.

از سویی دیگر در سالهای اخیر ما شاهد پیشرفت و گسترش فزاینده استفاده از تلفن های همراه هوشمند و سهولت دسترسی به اینترنت در نقاط مختلف کشور هستیم. بنابراین به راحتی می توان با طراحی app موبایل ، از این فضای ایجاد شده برای گسترش کسب و کار و معرفی خدمات بهره برد.

آیا می دانید طراحی اپلیکیشن موبایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟!

 • طراحی شیک و زیبا

  طراحی اپلیکیشن موبایل باید شیک، زیبا  و بروز باشد. چراکه ظاهر app یکی از اولین فاکتورهایی است که
  کاربر با آن مواجه خواهد شد و تاثیر بسازیی در علاقه مندی او به ادامه کار با آن خواهد داشت.

 • کاربری آسان و قابل فهم برای عموم

  app طراحی شده باید دارای کاربری آسانی باشد. به نحوی که همه کاربران در هر سطح هوش و دانشی توانایی استفاده از آن را داشته باشنذ.

 • قیمت مناسب

  طراحی application برای شما باید با صرف هزینه ای متناسب با امکانات آن و همچنین کسب و کار و نیازهای شما همراه باشد.

 • کمک به پیشبرد اهدافتان

  طراحی application باید در راستای محقق ساختن اهداف شما و همچنین نیاز کاربرانتان انجام گیرد.

 • پوشش‌دهی اندروید و iOS

  اپلیکیشن شما باید بتواند هردو سیستم اندروید و iOS را پوشش دهد. چرا که هر دو نوع این سیستم های عامل طرفدارن خود را دارند.

 • امنیت

  امنیت اپلیکیشن یکی از موارد بسیار مهم در جلب رضایت و اطمینان کاربر و استفاده مستمر از آن می باشد. app شما باید از لحاظ استانداردهای بین المللی در سطح خوبی از امنیت باشد تا قابل انتشار در سایت های مختلف باشد.

 • سرعت بالا

  در بحث طراحی app، سرعت مهم ترین نکته است. اگر app شما سرعت مناسبی نداشته باشد کاربر بزودی متوجه آن می شود و دیگر حوصله استفاده از آن را نخواهد داشت.

 • حجم کم

  حجم زیاد اپلیکیش می تواند باعث شود کاربر برای سبک کردن فضای تلفن همراه خود دیر یا زود آن را پاک کند. در نتیجه app شما در کنار امکانات کامل باید حجم مناسب و طراحی استانداردی داشته باشد.

برای سفارش طراحی اپلیکیشن با ما در تماس باشید.

برای دریافت اطلاعات تماس عادلان وب می توانید به برگه تماس با ما مراجعه نمائید.
همچنین برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی سایت، مشاوره رایگان و یا طرح پرسش ها می توانید فرم درخواست مشاوره زیر را ارسال نمائید.
کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید