اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای صاحبین وبسایت

اهمیت دیجیتال مارکتینگ

آیا می دانید دیجیتال مارکتینگ چیست و چرا باید به آن اهمیت بدهید؟ در این مقاله تلاش کرده ایم  با شرح تعدادی از این دلایل، شما را با اهمیت این مبحث آشنا کنیم.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)، به مجموعه فعالیت‌هایی اطلاق می گردد که عموما به کمک اینترنت برای بازاریابی محصولات و خدماتان انجام می‌دهید.

این فعالیت ها را می توان در حوزه های متعددی مورد بررسی قرار داد که در ادامه با تعدادی از پراهمیت ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO)
  • بازاریابی محتوا (Content Marketing)
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)
  • تبلیغات بر اساس کلیک (PPC)
  • ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)
  • موبایل مارکتینگ (SMS Marketing)

که هر یک از این فعالیت ها نقش بسزایی در معرفی خدمات، وبسایت، محصولات و کسب کار شما به مخاطبین واقعی تان خواهند داشت.

اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای صاحبین وبسایت چیست؟

اگر صاحب یک وبسایت هستید، فارغ از این که چه کسب و کاری دارید یا اینکه چه خدماتی ارائه می دهید، باید وبسایت خود را به مخاطبینتان و همچنین موتورهای جستجو معرفی کنید. در غیر این صورت نمی توانید به نتیجه مطلوب خود برسید.

بدون بازاریابی دیجیتال، داشتن یک وبسایت به احتمال زیاد کمک زیادی به گسترش کسب و کار شما نخواهد کرد و تنها یک ویترین شیک از محصولاتی خواهد بود که خریداران حقیقی آن محصولات به ندرت از جلوی آن عبور می کنند.

محتوایی که برای وبسایتتان ایجاد می کنید مثل فایل ها، تصاویر، ویدئو ها، مطالب و اسناد، همچنین ایجاد و فعالیت در شبکه های اجتماعی مرتبط به وبسایتتان، سئوی کلیه مطالب موجود در وبسایت، مطلع ساختن مخاطبین از انتشار مطالب اخیر، ارائه محصولات، تخفیفات و خدمات جدید و هدایت آنها از طریق ایمیل مارکتینگ و موبایل مارکتینگ به سمت وبسایتتان همه و همه ارمغان هایی هستند که دیجیتال مارکتینگ به شما هدیه خواهد داد.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید