فواید داشتن سایت شرکتی چیست؟

فواید داشتن سایت شرکتی چیست؟

امروزه داشتن سایت شرکتی و به طور کلی داشتن یک وب سایت برای هر کسب و کاری یک مزیت محسوب می شود و تاثیر مثبتی که در رشد و شناساندن شما به مخاطبتان  دارد بر هیچ کسی پوشیده نیست.

در این بین شاهد شکل گیری وبسایت هایی هستیم که برای شرکت های کوچک و بزرگ طراحی می شوند تا آنها را به جایگاه بهتری در کسب و کارشان برسانند.
ابتدا می خواهیم تعریفی از سایت های شرکتی داشته باشیم و بعد فواید داشتن سایت شرکتی را مورد بررسی قرار دهیم.

تعریف سایت شرکتی:

وب سایت های شرکتی وب سایت هایی هستند که برای شرکت ها و یا برندها طراحی می شوند و هدف از آنها عموما معرفی خدمات، به نمایش گذاشتن نمونه کارها، جذب مشتریان و ارتباط با آنها است.

همچنین مطالعه کنید:  طراحی سایت

 

داشتن سایت شرکتی چه عایدتان می کند؟

۱ – معرفی خدمات

یک سایت شرکتی می‌تواند معرف خدمات و محصولات شما در دنیای وب باشد. شما به راحتی می توانید در وبسایتتان به معرفی رزومه کاری، فعالیت ها و خدمات شرکت خود بپردازید.

۲ – جذب مشتریان جدید در محدوده وسیع جغرافیایی

یک وبسایت می تواند باعث جذب مشتریان جدید از نقاط مختلف کشور و یا حتی محدوده ای وسیع تر، شود که شاید بدون داشتن سایت، هرگز از هیچ راه دیگری نمی توانستید جذبشان کنید.

جذب مشتریان جدید در محدوده وسیع جغرافیایی

 

۳ – در دسترس بودن و سهولت تعامل با مشتریان

ازجمله مزیت های دیگر داشتن وبسایت شرکتی برای صاحبین یک شرکت این است که مشتریان در هر مکان و در هر ساعتی از شبانه روز می توانند اطلاعاتی درباره خدمات و محصولاتتان بدست آورند، خرید کنند و یا به اطلاعاتی از قبیل، شماره های تماس و آدرس شرکت دسترسی داشته باشند.

۴ – عقب نخواهید ماند!

از آنجایی که امروزه اینترنت اولین منبع اطلاعاتی مردم در سراسر جهان است و دسترسی به وبسایت ها بسیار آسان و همه گیر شده، بنابراین افراد در دنیای وب به دنبال شرکت مد نظر خود خواهند بود.

حالا فرض کنید یک یا تعدادی از رقبای شما، برای کسب و کار خود وب سایت راه اندازی کرده اند (که حتما چنین است)، حال برای عقب نماندن از این تحول روز افزون، رقابت و پیشرفتتان ناگزیر به داشتن سایت شرکتی خواهید بود.

رقابت

۵ – ارتباط آسان و مستمر با مشتریان

مشتریانتان به راحتی می توانند از طریق فرم های تماس موجود در وب سایت ، نظرات، پیشنهادات و سفارشاتشان را با شما در میان بگذارند.

 

همچنین مطالعه کنید:  دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

 

۶ – افزایش فروش

اگر در شرکت خود محصولی برای عرضه و فروش دارید به راحتی می توانید از وب سایت خود به عنوان یک ویترین  پرمخاطب برای نمایش و فروش محصولاتتان استفاده کنید.

 

افزایش فروش در اثر داشتن سایت شرکتی

۷ – افزایش اعتبار کسب و کار

داشتن سایت شرکتی بیش از هرچیزی به شما و کارتان اعتبار می بخشد؛ شما را حرفه ای و جدی در اهدافتان نشان می دهد و برای مشتریانتان حس امنیت و اطمینان به ارمغان خواهد آورد.

۸ – قابلیت ارتقا کسب و کار

قابلیت ارتقا کسب و کار بعد از داشتن سایت شرکتی

می توانید از یک سایت شرکتی کوچک شروع کنید، به آرامی آن را گسترش دهید. مشتریان وفادار خود را پیدا کنید، اطمینان و اعتماد آنها را بدست آورید، محصولات خود را برای فروش عرضه کنید و تبدیل به یک شرکت موفق و بزرگ شوید رقبایش را به زانو در می آورد وکه حرفی برای گفتن دارد.

آیا می دانید عادلان وب، خدمات طراحی سایت خود را همراه با پشتیبانی ۱ ساله رایگان انجام می دهد؟
درخواست مشاوره رایگان

 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

برای جستجو تایپ کرده و اینتر را بزنید

سبد خرید