5 مزیت وردپرس که شما باید بشناسید

مزایای وردپرس

طراحی سایت می تواند امری سنگین باشد که نیازمند مدت زیادی تمرین ، آموزش و کسب تجربه است. فردی که می خواهد طراحی سایت را یاد بگیرد باید اول از تگنویسی شروع کند، و سپس مراحل و نرم افزارهای متعددی را برای یادگیری کامل برنامه نویسی اختصاصی وب فرا بگیرد. آیا بلد نبودن تمام این مراحل به این معنا است که شمایی که این مراحل را فرانگرفته اید از انجام طراحی وبسایت محروم است. پاسخ منفی است. شما با استفاده از سایت سازها از جمله وردپرس می توانید این کار را انجام دهید. ولی در میان پلتفرمهای متنوع که وجود دارد، کدام سایت ساز از همه بهتر است. با ما همراه باشید تا مزایای وردپرس را با هم بررسی کنیم.

ساختن یک وبسایت از ابتدا می تواند سخت باشد، ولی به نظر می آید زمانه عوض شدهه است. امروز ساختن یک وبسایت ساده تر و سریعتر و امنتر شده است. سایت سازهای زیادی وجود دارد مثل Wix، Squarespace، ماگنتو و جوملا که می تواند به شما در شروع این کار کمک کند. در این میان وردپرس گوی سبقت را از همه ربوده است زیرا می تواند سایت های عالی ، پیچیده و منعطف بسازد.

مزایای وردپرس: برای چه باید وردپرس را انتخاب کنید؟

وردپرس 64 درصد همه وبسایتهایی که توسط CMS ساخته شده اند را مدیریت می کند. با آن می توان هر ثانیه و هر روز محتوایی نو را بارگذاری کرد. پس می توان گفت که وردپرس در میان سیستمهای مدیریت محتوا از همه محبوبتر و قابل اعتمادتر است. دلیل این که آن اینقدر محبوب شده است این است که همه جا می توان از آن استفاده کرد، رایگان است و منبع باز است. کسانی که به کارکردها و تنوع بها می دهند می دهند از این سیستم قوی و منعطف لذت ببرند. لذا وردپرس کاربران خود را همیشه خوشحال و راضی نگه می دارد.

وردپرس سیستمی است که به شکل عملی می توان از آن جهت مدیریت بلاگها، مغازه های اینترنتی، و سایتهای اینترنتی دیگر استفاده کرد. ایده اصلی آن این است که همه بتوانند محتوا را تولید و منتشر کنند بدون این که نیازی به درک تکنیک پیشرفته باشند. وردپرس امروزه از خیلی از سیستمهای مدیریت محتوا جلو زده است و به کاربران اجازه می دهند که سایتهای یونیک، باسلیقه و ایمن خلق کنند.

برخی از بزرگترین بلاگها مثل پلی استیشن سکوی سایت آنها وردپرس است. اگر این کافی نیست که شما را متقاعد کند که چرا وردپرس اینقدر محبوب است، پنج دلیل خوب اینجا وجود دارد تا وردپرس را برای پروژه بعدی طراحی وب سایت خود برگزینید.

مزایای وردپرس

1.     تنوع طراحی نامحدود

وردپرس در مورد ارائه اختیار وسیع در مورد طراحی به کاربران خود خیلی سخاوتمند است! قالبهای رایگان یک شروع عالی برای مبتدیان است. ولی آنهایی که می خواهند بهتر کار کنند می توانند از جای دیگر هزاران قالب را انتخاب کنند. یعنی وردپرس اجازه می دهد که شما از طرف ثالث (جاهای دیگر) قالب یا تم استفاده کنید. یک توسعه دهنده وب می تواند به شما کمک کند که یک تم یا قالب را با خصوصیات جدید سفارشی سازی کنید.

2.     قابلیت همکاری چند کاربر

اگر یک سایت برای چند کاربر باز باشد به سادگی می توانید نقشهای مختلف را توزیع کنید. حتی این دخیل کردن یک همکار جدید می تواند با تعیین نقشهای مختلف همراه باشد. یعنی شما مشخص کنید که فردی که اضافه می شود چه اختیاراتی دارد، او ادمین ارشد است، ادمین است، ویرایشگر، نویسنده، یا آبونه شونده. اختیارات این نقشها از اختیار کامل تا جزئی متغیر است.

3.     مرئی بودن بهتر در موتور جستجو

وردپرس به شما کنترل بزرگی بر روشهای سئو بهتر برای افزایش حضورتان در وب می دهد. با انبوهی از توابع بهینه سازی و استراتژی ها می توانید شانس خود را در دریافت موقعیتی بهتر در نتایج گوگل افزایش دهید. هر چه به مولفه های بیشتری توجه کنید، وب سایت شما در مقایسه با رقبا نتیجه بهتری دریافت می کند.

 

4.     سازگاری عالی

با برنامه نویسی اختصاصی آشنا نیستید؟ هیچ مشکلی نیست، وردپرس کاربرپسند است و منطبق با ذوق و شهود شما است و به شما اجازه می دهد که یاد بگیرید. اگر هم از قبل دانشی در مورد برنامه نویسی اختصاصی وب دارید دیگر محدودیتی برای این که مهارت خود را نشان دهید باقی نمی ماند. زیرا وردپرس منبع باز است و می توانید کدهای قبلی را اصلاح کنید تا مطلوب خود را بسازید. پلاگینها و قالب را می توانید عوض کنید و وبگاه را تغییر دهید بدون این که به محتوای منتشر شده صدمه ای وارد شود.

5.     وردپرس قابل اعتماد است

وقتی پلتفرمها محبوبیت زیادی پیدا می کنند، به دنبال آن تهدید ضد امنیت سایبری بیشتر می شود زیرا هکرها مرتکب رفتارهای خلاف می شوند تا داده های دیجیتالی ارزشمند شما را به آن آسیب بزنند ، یا بدزدند یا آن را مختل کنند. امنیت بالا و سرسخت وردپرس آن را بهترین پلتفرم برای صاحبان وبسایت می کند. توسعه دهنده وردپرس همه سعی خود را می کند تا امنیت پلتفرمها را بیشتر کنند و این کار را با اصلاحات مستمر و استمرار در بهتر کردن آن در حین سال انجام می دهند. سیستم مدیریت سایت همیشه در حال بهتر شدن است.

مزیای وردپرس

جمع بندی

وردپرس هم صاحبان وبسایت شخصی و هم تجاری را با خصوصیات ساده اما قوی خود تقویت می کند. با حمایت اجتماعی و فاروم برخط که در اختیار کاربران هست، همه کاربران وردپرس می توانند وبسایتهای پیشرفته و کارکردی برای مشتری خود توسعه دهند.

برای همین برای نیل به بهترین نتیجه هر لحظه کار صحیح را انجام دهید. اگر هم نیازمند کمک حرفه ای هستید می توانید با متخصصان آدلان وب تماس بگیرید. ما پیشرفت بزرگی در ساخت وبسایتهای مبتنی بر وردپرس برای مشتریان خود داشته ایم، و می توانیم همین کار را برای شما نیز انجام دهیم. به ما ایمیل کنید تا به زودی به شما تماس بگیریم.

برگرفته از این منبع

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =